Cycling
05:30 am - 06:15 am
Matthew Rubin
Les Mills BODYPUMP
05:30 am - 06:30 am
Kristy Gammill
Tai Chi
08:00 am - 09:00 am
Yan Xie
Strength Training
09:00 am - 09:40 am
Chip Welsh
Gentle Yoga
09:10 am - 10:00 am
Holly Ohmes
MX4 Foundations
09:45 am - 10:30 am
Dustin Heiser
Les Mills BODYPUMP
10:00 am - 11:00 am
Alison Geringer
Les Mills BODYPUMP
05:15 pm - 06:15 pm
Dena French
Hip Hop Step Stair
05:30 pm - 06:15 pm
Nia Jeffrey
Les Mills SPRINT
05:45 pm - 06:15 pm
Cassie Zehenny
STRONG Nation
06:30 pm - 07:15 pm
Lauren Repp
Yoga
06:35 pm - 07:30 pm
Sherri Lucas
Cycling
05:30 am - 06:15 am
Matthew Rubin
LES MILLS TONE
05:30 am - 06:15 am
Christine Taylor
Cycling
06:30 am - 07:15 am
Michelle Boatman
MX4
06:30 am - 07:00 am
Christine Taylor
SilverSneakers Classic
08:30 am - 09:15 am
Kerrianne Duggan
Cycling
09:00 am - 09:45 am
Elizabeth Foppe
MX4 Foundations
09:30 am - 10:15 am
Nicholas Lindsay
Step
09:30 am - 10:15 am
Eileen Gannon
Barre
10:15 am - 11:00 am
Eileen Gannon
Strength Training
05:15 pm - 05:45 pm
Chip Welsh
Core
06:00 pm - 06:25 pm
Chip Welsh
Les Mills SPRINT
06:00 pm - 06:30 pm
Regan Hildebrand
Zumba
06:30 pm - 07:30 pm
Rosa Kincaid
MX4
07:00 pm - 07:30 pm
Lauren Repp
Functional Training
07:35 pm - 08:15 pm
Linda Reynolds-Wren
Cycling
05:30 am - 06:15 am
Nancy Durante
Les Mills BODYPUMP
05:30 am - 06:30 am
Alison Geringer
Chair Yoga
08:30 am - 09:30 am
Christine Foster
Strength Training
09:00 am - 09:40 am
Chip Welsh
MX4 Foundations
09:45 am - 10:30 am
Dustin Heiser
Les Mills BODYPUMP
10:00 am - 11:00 am
Alison Geringer
MX4
12:00 pm - 12:30 pm
Jill Schatz
Zumba
12:15 pm - 01:00 pm
Connie Chapin
Les Mills BODYPUMP
05:15 pm - 06:15 pm
Regan Hildebrand
Hip Hop Step Stair
05:30 pm - 06:15 pm
Nia Jeffrey
Tai Chi
06:30 pm - 07:30 pm
Paul Reed
Yoga
06:30 pm - 07:30 pm
Sherri Lucas
Cycling
05:30 am - 06:15 am
Matthew Rubin
LES MILLS TONE
05:30 am - 06:15 am
Christine Taylor
MX4
06:30 am - 07:00 am
Christine Taylor
Athletic Stretch
08:00 am - 09:00 am
Jane Barnowski
Cycling
09:00 am - 09:45 am
Elizabeth Foppe
Gentle Yoga
09:00 am - 10:00 am
Holly Ohmes
MX4 Foundations
09:30 am - 10:15 am
Nicholas Lindsay
Senior Fitness
09:30 am - 10:30 am
Jane Barnowski
Turbo Kick
09:30 am - 10:15 am
Eileen Gannon
PiYo
10:15 am - 11:00 am
Eileen Gannon
Strength Training
05:15 pm - 05:45 pm
Chip Welsh
Les Mills SPRINT
05:45 pm - 06:15 pm
Jerrod Turner
Pilates
07:35 pm - 08:15 pm
Linda Reynolds-Wren
Cycling
05:30 am - 06:15 am
Matthew Rubin
Les Mills BODYPUMP
06:00 am - 07:00 am
Kristy Gammill
Cycling
06:30 am - 07:15 am
Stephen Smith
Gentle Yoga
09:00 am - 10:00 am
Holly Ohmes
Strength Training
09:00 am - 09:40 am
Chip Welsh
Senior Fitness
09:30 am - 10:30 am
Kerrianne Duggan
Les Mills BODYPUMP
12:00 pm - 01:00 pm
Regan Hildebrand
MX4
12:00 pm - 12:30 pm
Jill Schatz
Zumba
06:00 pm - 07:00 pm
Danisha White
MX4
07:45 am - 08:15 am
Lauren Repp
Cycling
08:00 am - 08:30 am
Regan Hildebrand
Yoga
08:30 am - 09:30 am
Christine Foster
Zumba
08:30 am - 09:30 am
Lauren Repp
Functional Training
10:00 am - 10:45 am
Linda Reynolds-Wren